Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Poradnia psychologiczna Lublin - Agata Poręba

Poradnia psychologiczna Lublin - Agata Poręba Terapia Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje wszechstronne wsparcie w przypadku przeżywania trudności dnia codziennego różnego typu od depresji po aktywizację bezrobotnych.

Agata Poręba jako doświadczony psycholog a także psychoterapeuta pomaga osobom pełnoletnim a także dzieciom i młodzieży. Przyjmuje w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży a także w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

Psychoterapeuta Agata Poręba jest także nauczycielem uniwersyteckim. Współpracuje również z firmami w ramach szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, jak również projektów rozwojowych oraz aktywizacji osób bez pracy. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najważniejsze. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. W ofercie poradni znajdziemy w dodatku szkolenia oraz warsztaty. Warto polecić jej poradnię, ponieważ oferowana przez nią pomoc psychologiczna zapewnia miarodajne rezultaty. Powinno się również wspomnieć, iż Agata Poręba nieustannie poszerza swą wiedzę w obrębie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

Szczegóły strony agataporeba.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę agataporeba.pl:

Poradnia psychologiczna Lublin - Agata Poręba

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 4 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: