Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Kaptury foliowe na palety

Kaptury foliowe na palety Benmar jest jednym z czołowych wytwórców siatki ogrodzeniowej oraz artykułów do pakowania. Posiada w swojej ofercie artykuły renomowanych i lubianych wytwórców, gwarantuje rzetelną obsługę i indywidualne rozwiązania dopasowane do Nabywcy. W swojej ofercie posiada rozmaitego rodzaju worki na opał: worki do węgla, ekogroszku, brykietu lub miału. Można je zamówić w tradycyjnych wymiarach, mianowicie na 5 kg, 10 kg, 20 kg, 25 kg, 50 kg, oraz nieszablonowych – produkowanych na zamówienie.

Worki do węgla mogą być zrobione w tonie czarnym, niebieskim, czerwonym, białym i takich, jakich zażyczy sobie Kontrahent. Oprócz wyprodukowania worków, przedsiębiorstwo świadczy usługi utworzenia specjalnego projektu graficznego, jaki na takim worku zostanie rozmieszczony. Wszystkie worki do węgla z nadrukiem wyprodukowane przez firmę Benmar spełniają wszystkie wymogi techniczne oraz posiadają estetyczny design. Jednocześnie mogą być wyposażone w dane o wartości energetycznej opału. Worki do węgla są solidne i mają stabilny i dokładny nadruk.

Tymczasem kaptury foliowe stosuje się jako warstwę osłonową do wyrobów ulokowanych na paletach. Dobrze odgradzają je od niekorzystnych czynników zewnętrznych, przykładowo od uszkodzeń, które mogłyby powstać w czasie transportu. Są bardzo podobne do kapturów termokurczliwych, ale tutaj do zabezpieczenia produktów wcale nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi. Można je zużyć do pakowania kompleksowego produktów oraz jako wkładkę do wyłożenia łącznych powierzchni. Kaptury foliowe można wykorzystać do materiałów, które czeka długa droga transportowa.

Szczegóły strony www.benmar.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.benmar.eu:

Kaptury foliowe na palety

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 5 Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: