Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Escape Room Toruń

Escape Room Toruń Zapraszamy do Domu Kłódek, w którym czeka na Was ogromna liczba atrakcji i szalona zabawa w jednym z 4 oryginalnych pokoi. Zabawa typu Escape Room to przyjemność na najwyższym poziomie dla młodych i dużych. Nasz lokal to niezwykłe miejsce, w którym króluje logika i bogata wyobraźnia. Oferujemy najlepsze ceny i pokoje o różnym stopniu trudności. Tu każdy zrozumie, że dobra zabawa to podstawa.

Escape Room to gra która polega na na rozszyfrowywaniu łamigłówek. Priorytetem każdej rozgrywki, trwającej 60 minut jest odnalezienie klucza do drzwi na zewnątrz. Wspólnymi siłami próbujecie otwierać następujące kłódki i łamać co raz to mniej jasne kody. Czas jest Waszym największym wrogiem. Zorganizowaliśmy dla Was interesujące scenariusze i oryginalne rozwiązania. Mistrz Gry, pilnujący Waszej drużyny, prowadzi całą rozgrywkę od samego początku.

Dom Kłódek to pełne szalonych pomysłów miejsce, w którym wyobraźnia odgrywa główną rolę. Przyjdźcie do nas razem z swoją grupą (od 2 do 7 osób) i wybierzcie swój pokój. Czas biegnie do przodu! Tik tak, tik tak. Wyłącznie od Was zależy czy uda Wam się wszystko rozwikłać. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.domklodek-torun.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.domklodek-torun.pl:

Escape Room Toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yandex 1 Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: